Bývalý hádzanár Šulc šéfuje šípkam. Keď hral bundesligu, dostal na výber – šípky či hádzaná

Šípky sú jedným z mála športov, ktorý na Slovensku aj v tomto náročnom období dynamicky rastie, tvrdí František Šulc. Read more »

Senzáciou afrického šampionátu sú hráči, ktorým sa súperi ešte nedávno báli podať ruku

Sierra Leone goalkeeper Mohamed Kamara broke down in tears after picking up the MOTM award in his first ever AFCON game 🥺 He made seven saves and kept a clean-sheet... Read more »

Bielorusom v Bratislave fandil aj Lukašenkov blízky šéf hádzanárskeho zväzu, ktorý sa vyhrážal podriadeným

Šéf Hádzanárskej federácie Bieloruska Vladimir Konopljov bol na sankčnom zozname EÚ do roku 2015. V Česku sa podobný prípad skončil deportáciou.  Aktualizované 19.1. 15:24 o stanovisko slovenského ministerstva zahraničných vecí. Read more »

Problémy chcú prekryť hráčom, ktorý zbankrotoval. Edmonton v NHL znovu zlyháva

Na ich tvárach bolo zreteľne vidieť frustráciu a pred médiami len ťažko hľadali slová. „Prial by som si, aby som pre vás mal odpoveď,“ reagoval Connor McDavid na viaceré z otázok.... Read more »

Viac nasnežilo aj v Madride či Londýne. Vlhovú čaká v Číne olympiáda bez prírodného snehu

Technický sneh spôsobuje problémy bežcom na lyžiach a biatlonistom. Read more »

Vlhová sa pred olympiádou obáva len covidu: Kto chce byť so mnou, stále sa testuje

Presne o tri týždne čaká Petru Vlhovú na olympiáde v Pekingu obrovský slalom. „Či sa niečoho obávam? Jedine toho, aby som stále bola negatívna,“ povedala na online tlačovej konferencii. „Momentálne si... Read more »

Aký bude turnaj bez Djokovića a prečo sa hovorí o Murraym? Otázky a odpovede pred Australian Open

Jednou z hlavných tém posledných dní sú zrušené víza nezaočkovaného Novaka Djokovića, ktorý v nedeľu neuspel s odvolaním sa na súde a definitívne musí opustiť Austráliu. Toto rozhodnutie rozdeľuje verejnosť na dva tábory,... Read more »

Vlhová sa chybou pripravila o najlepšiu desiatku. Som veľmi nahnevaná, hovorila po super-G

Dobrý deň, Petra Vlhová po zjazde v rakúskom Zauchensee absolvovala aj svoj prvý super-G v tejto sezóne. Slovenská lyžiarka skončila na 18. mieste, s čím nebola spokojná. Hoci po pretekoch pre RTVS... Read more »

Pre depresiu sa bál vyjsť z izby. Teraz má Thanasi Kokkinakis prvý titul a teší sa z neho aj Federer

Bol marec 2018 a Roger Federer prežíval jedno z najkrajších období vo svojej kariére. Tesne predtým na Australian Open získal 20. grandslamový titul a vrátil sa na post svetovej jednotky. Federer mal... Read more »

Láska, nenávisť a Djoković. Ako sa medzi antihrdinami ocitol tenista, ktorý chcel byť milovaný ako Federer

Novak Djoković momentálne polarizuje spoločnosť podobne ako očkovanie. V časti spoločnosti je za hrdinu, no ešte viac ľudí ho vníma negatívne. Sú na to aj dáta, v Austrálii robili prieskum,... Read more »