Stajňa F1 smúti, vo veku 79 rokov zomrel jej zakladateľ a šéf Frank Williams

Vo veku 79 rokov zomrel v nedeľu Frank Williams, zakladateľ a dlhoročný šéf rovnomennej stajne F1. Read more »

Podľa Hamiltona môže za Verstappenovu agresivitu výchova. Už ho však prekukol

Lewis Hamilton zvolal dve veľké ceny pred koncom sezóny F1 tlačovú konferenciu. V rámci posedenia s vybranými novinármi hovoril o aktuálnych témach a bolo cítiť, že jedna vec ho... Read more »

Štefan Svitko sa pripravuje na trinástu Rely Dakar. Cieľ je umiestniť sa v prvej desiatke

Najúspešnejší slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko sa už trinástykrát predstaví na legendárnych pretekoch Rely Dakar. Podujatie odštartuje 2. januára 2022 v saudskoarabskom Ha'ile a vyvrcholí 14. januára v Džeháde. Read more »

Geniálny Hamilton? Jeho rýchlosť nevie pochopiť ani Mercedes, bol rýchlejší ako simulácie

Lewis Hamilton na Veľkej cene Kataru nasadil menej výkonný motor, teda nie ten „supermotor” či „raketový motor”, o ktorom sme písali minule. Aj s ním sa však vypol k... Read more »

Štefan Svitko sa pripravuje na trináste Rely Dakar. Cieľ je umiestniť sa v prvej desiatke

Najúspešnejší slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko sa už trinástykrát predstaví na legendárnych pretekoch Rely Dakar. Podujatie odštartuje 2. januára 2022 v saudskoarabskom Ha'ile a vyvrcholí 14. januára v Džeháde. Read more »

Formula 1 – Veľká cena Kataru

Veľká cena Kataru na okruhu Losail sa podľa tradície MotoGP koná pod umelým osvetlením, z pole position vyštartuje Hamilton, Verstappen po treste zo siedmeho miesta. Sledujte ONLINE prenos z... Read more »

Veľká cena Kataru: Verstappen dostal penalizáciu a klesne na štarte o päť miest

Holandský pretekár Max Verstappen odštartuje na VC Kataru majstrovstiev sveta F1 zo siedmeho miesta. Read more »

Sebastien Ogier zvíťazil v Monze a získal ôsmy majstrovský titul WRC

Francúzsky pretekár Sébastien Ogier obhájil s Toyotou majstrovský titul, keď v nedeľu vyhral záverečné podujatie sezóny v Monze. O ôsme víťazstvo v celkovom hodnotení bojoval už len s tímovým... Read more »

Analýza F1 – Veľká cena Kataru: Hamilton opäť zníži stratu

Formula 1 priťahuje k televíznym obrazovkám každým víkendom väčšiu masu ľudí. Niet sa čomu diviť. Tak napínavý boj o titul je zriedkavosťou a budeme naň dlho spomínať. Zostávajú nám... Read more »

Má Lewis Hamilton raketový motor? Šéf Ferrari si to nemyslí

Lewis Hamilton a Mercedes počas brazílskeho súťažného víkendu totálne šokovali formulovú verejnosť. Aj keď sa predpokladalo, že okruh Interlagos bude viac sedieť Red Bullu, opak bol pravdou. Read more »